Inteligentny dom

 

 

 

inteligentny dom - komfort

Komfort


 

Inteligentny dom to komfort życia dla wszystkich domowników, to zautomatyzowane scenariusze działania każdego elementu domu, to zdalne sterowanie jego funkcjami przy użyciu laptopa, tabletu, smartfona.

Komfort to także atmosfera w Twoim domu, o którą zadba automatyka – ustawi optymalną temperaturę, zadba o odpowiedni poziom nasłonecznienia / oświetlenia wnętrz, w razie pogorszenia pogody zadba o zamknięcie i zabezpieczenie okien, rolet, markiz, puści Twoją ulubioną muzykę gdy tylko zechcesz.

 

inteligentny dom - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo


 

Bezpieczeństwo Twojego domu to priorytet. Instalacja inteligentnego domu to również system alarmowy, kontrola dostępu, monitoring pomieszczeń i otoczenia domu, zabezpieczenia nie tylko antywłamaniowe, lecz również informujące i zapobiegające zalaniom, pożarom.

To również zdalne powiadamianie Cię o każdej nieprawidłowości, przesyłanie na Twój telefon komunikatów, parametrów pracy domu, a także obrazu z kamer monitoringu. Wszystko w czasie rzeczywistym!

 

inteligentny dom - oszczędności

Oszczędność


 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile pieniędzy ucieka wraz z niezgaszonym światłem, niepotrzebnym ogrzewaniem pustego domu, chłodzeniem pustych pomieszczeń, czy wreszcie nieregularnym i zbyt obfitym podlewaniem zieleni.

Inteligentny dom oszczędza za Ciebie! Inteligentne sterowanie, oparte na działaniu wielu różnych czujników, programowalnych scenariuszy czy zdalnego sterowania mile Cię zaskoczy! Ogrzewanie uruchomi się na pół godziny przed przybyciem domowników, światło zapali tylko tam, gdzie ktoś jest, trawa zostanie podlana regularnie w suche dni.

 

 

 

 

Funkcje i możliwości inteligentnego domu

 

 

 inteligentny dom

 

klimatyzacja i ogrzewanie domuSterowanie ogrzewaniem / klimatyzacją

oświetlenieSterowanie oświetleniem

roletySterowanie roletami, oknami i drzwiami, bramami

dżwięk i muzykaDystrybucja dźwięku / muzyki

obrazDystrybucja obrazu

zabezpieczenie ppożZabezpieczenie przeciwpożarowe i zalaniowe

zabezpieczenie przeciwwłamanioweZabezpieczenie przeciwwłamaniowe

kontrola dostępuKontrola dostępu / wejścia

system alarmowySystem alarmowy

monitoring wizyjny cctvMonitoring wizyjny CCTV

automatyczny ogrodnikAutomatyczny ogrodnik

Zdalna kontrola i powiadamianieZdalna kontrola systemu i powiadamianie na telefon

modułInne moduły użytkowe instalowane wg potrzeb klienta

 

 

 

 

Zarządzanie inteligentnym domem

 

Inteligentny dom to kompleksowe rozwiązanie ułatwiające i upraszczające korzystanie z wszystkich funkcji domu, „spinające” wiele elementów wyposażenia domu. Dzięki temu każdym aspektem „pracy domu” możemy sterować za pomocą intuicyjnego, zintegrowanego menu, wykorzystując do tego celu dedykowane panele dotykowe montowane na ścianach, tablety, telefony komórkowe (smartfony), przeglądarkę internetową.

Inteligentny dom to również wysoki stopień automatyzacji i autonomii systemów budynku / mieszkania, pozwalający na natychmiastową reakcję, np. w przypadku pożaru, zalania czy włamania. To również rozbudowana opcja powiadamiania właściciela o dowolnie wybranych zdarzeniach i parametrach, realizowana poprzez wiadomości tekstowe, zdjęcia czy przekaz video na telefon.

łatwa obsługa i zarządzanie domem

 

 

 

Zdalny dostęp do funkcji domu

 

Inteligentny dom to system oparty na własnej, dedykowanej sieci przesyłu danych. Jednak jego główna jednostka sterująca – serwer umożliwia pełne zarządzanie i sterowanie przez Internet. Dzięki temu wystarczy smartfon, tablet czy laptop z dostępem do internetu, by z dowolnego zakątka świata sprawdzić stan wszystkich domowych urządzeń, zobaczyć, co się dzieje w domu, czy wreszcie włączyć / wyłączyć konkretne urządzenia lub podsystemy domu.

 

Bądź obecny w domu, będąc nawet tysiące kilometrów z dala od niego !
 

 

 

 

 
 
 W pełni spolszczony interfejs użytkownika
Prosta, intuicyjna obsługa i zarządzanie

 Gira