Wideodomofony i domofony

 

 

bloki mieszkalne

Bloki mieszkalne

 

Do mieszkań polecamy domofony lub wideodomofony, dostępne są linie zarówno ekonomiczne jak i limitowane, o wyszukanym wzornictwie oraz dodatkowych funkcjach.

domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne

 

W przypadku budownictwa jednorodzinnego najlepszym rozwiązaniem  wideodomofony. Pozwala to na montaż jednostki wewnętrznej w dowolnym miejscu budynku (lub kilku w różnych miejscach), zapewniając wizualną kontrolę nad wejściem. Również takie rozwiązania stosuje się w budownictwie wielorodzinnym, gdzie brama / furtka jest znacznie oddalona od okien / wejścia do budynku.

biura i firmy

Biura i przemysł

 

Tutaj wideodomofony montowane są przede wszystkim przy wejściach do poczekalni, recepcji. W pomieszczeniach biurowych instalujemy czytniki kart lub klawiatury kodowe, które ułatwiają kontrolę dostępu do poszczególnych pomieszczeń.

więcej informacji…

 

 

 

Domofony

 

Najprostsze i jednocześnie najtańsze z rozwiązań, stosowane głównie w budownictwie wielorodzinnym i blokach mieszkalnych. System ten zapewnia minimum kontroli i bezpieczeństwa. Ze względu na brak możliwości rzetelnej weryfikacji osób wchodzących, używany coraz rzadziej.

domofony

 

 

 

 

Wideodomofony

 

Najpopularniejsze rozwiązanie kontroli dostępu do budynków, stosowane przede wszystkim w budownictwie jednorodzinnym, ale również coraz częściej w budynkach wielorodzinnych. System cechuje się łatwością montażu równą zwykłym domofonom, natomiast jego dodatkowa funkcjonalność, jaką jest możliwość wizualnej weryfikacji osób wchodzących, jest nie do przecenienia. Dostępne są terminale dla pojedynczych abonentów jak i urządzenia obsługujące dużą ilość mieszkańców. Obecnie oferowana szeroka gama wzorów i kolorystyki urządzeń powoduje, że do każdego wnętrza czy elewacji budynku można dopasować terminale o odpowiednim, pożądanym przez użytkownika końcowego, wyglądzie.

 

 

 

Zdalny podgląd

 

Ze względu na rosnącą ilość urządzeń mobilnych używanych przez naszych klientów, jakimi są np. tablety czy smartfony, polecamy również rozwiązania wykorzystujące te urządzenia. Przykładem zastosowania są tu wideodomofony pozwalające na podgląd, przy pomocy smartfona podłączonego do Internetu i z dowolnego miejsca na ziemi, kto znajduje się przed naszym lokalem / drzwiami, zdalną rozmowę, udzielenie lub nie dostępu do pomieszczeń (zdalne otwarcie drzwi). W systemach takich obraz z kamery i sygnał dzwonka są automatycznie przesyłane do telefonu właściciela mieszkania / posesji.

 

zdalny domofon

 

 

 

Nowoczesne wzornictwo

 

Bardzo ważnym dla wielu klientów aspektem przy budowie / wyposażaniu domu jest wygląd montowanych urządzeń. Chcąc sprostać tym wymaganiom montujemy terminale wielu uznanych marek, cechujące się bardzo zróżnicowanym wyglądem przy praktycznie identycznej funkcjonalności. Dzięki takiemu podejściu, każdy klient ma możliwość wyboru nie tylko funkcji i możliwości montowanych rozwiązań, ale również ich kształtu, kolorystyki, materiałów z jakich je wykonano.

wideodomofony